Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Мълчание -Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при италианската школа са го лапали целия, а при френската - до половината, с треперещ език!
Семейни 3,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

Таралежът: "Да слизам ли?" Четката: "Давай! Давай! Още!" Едно циганче пълзяло из двора на къщата и се навъртяло до ушите в кал. Видял го Манго и се провикнал: - Айше, това молкото ще го къпеме ли или ще правиме ново? Любовта не е нито спонтанно чувство, нито фатална предопределеност, нито изтичане и обмен на флуиди, нито физика, нито химия, нито астрономия.А съзнателен избор, направен с участието на емоциите, но под господарството на разума... а ИЗБОР значи свобода!!! На бала, поручик Ржевски, както обикновено пиян, започна упорито да ухажва дамите. При това него не го интересуваше нито външността на жената, нито възрастта й, нито нейния пол... Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя.