Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бойко Борисов сам ще си направи операция на крака, под пълна упойка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Знаете ли, че днес 13-ти февруари е професионаления празник на служителите от ГДБОП...по този случай всички публични домове ще работят безплатно за тях.
Бисери
03.10.2017
2,836 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо Катя не се е оженила още? - Защото чака мъжа на мечтите си. - И какъв е той? - Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.
В Лас Вегас блондинка спира пред автомат за Кока Кола. Пуснала монета, от автомата изскача кутийка Кола. Блондинката започва трескаво да пълни машината, която продължава да пуска кутийки Кока Кола. Приближил се млад каубой, почакал, почакал и накрая я помолил да ползва автомата. Блондинката се обърнала изумена: - Не ми пречи, простако! Не виждаш ли, че печеля!?!
Прибира се един напълно пиян пич и гледа на пейката пред блока му некакъв дядо седи и почива: - Дядо искаш ли да ти помогна да те занеса до вас. - Ами може синко, аз съм на 6-тият етаж. Занесал го пияният до етажа и му предложил да го вкара в тях. Отворил му вратата и слезнал долу в градинката да си продължи пиенето. Тъкмо слиза и гледа Втори дядо седи по умърлушен от първият и пак се повтаря историята. Така няколко пъти докато накрая дядото не казал: - Момче ти хубаво ще ме занесеш ама айде само не ме пускай отново в асансьорната шахта става ли?!??!
Един чукча решил да отиде в Африка. Другите чукчи казали: - Как ще издържиш? Там е 40 градуса на сянка! - Той чукча не е глупав, чукча няма да седи на сянка!
- Какво е това половин литър за трима по африкански? - Двама пият, а с третия замезват.