Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един програмист слушал детето си,когато то му говорело,че слъмцето всеки ден изгрявало от изток и залязвало от запад.И го попитал: -Ама всеки ден ли е така? -Дааа! -И работи ли тва нещо? -Работи! -Ооо,тогава много ти се моля,нищо не пипай там!!!
Програмисти 3,168 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада девойка отива на лекар, той я посреща: - От какво се оплаквате? - Ами, боли ме корема. - Съблечете се! - отговаря той. - Ама, докторе....срам ме е. - Добре, ако искате ще загася лампата за да сте по-спокойна. В тъмното се чува гласът на момичето: - Докторе, къде да си оставя дрехите? - Ами там до моите..... Слабите не умеят да прощават. След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал: - Василе, кажи ми честно, има ли бог или не? Свещеникът въздъхнал и отговорил: - Нека да не си говорим за работа! Веднъж изпращах едно момиче. Когато стигнахме до тях, тя ме покани у тях: - Родителите ми ги няма, на море са. Можеш да дойдеш да пием по кафе( със съвсем ясен намек) - Не, не мога преди сватбата. Тя си помисли: какъв джентълмен. Аз си помислих: Жалко, че не си смених чорапите! Един рибар отива на риболов и като пристига на избраното от него място виждарче си е забравил червеите и зада не се връща написал на една малка летвичка "червей".След няколко минути започнало много да му калве рибарят скочил и започнал да дърпа със всички сили дърпал и то дърпало като го издърпал видял една дъска на която пишело"шаран"