Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тебе май не те бива много в секса, а? - казала девойката. - Ти па как за 30 секунди разбра, ма? - казал пичът.
Семейни 1,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

- В работата никак не ми дават да пуша, гонят ме навън, че чак зад оградата. - Толкова се грижат за здравето ли? - Да. Аз работя в барутен завод. - Скъпа, не ти е ли жал за новите ти дънки? - О, да не би да съм си направила петно? - Не, но толкова много ядеш, че скоро ще се пръснат по шевовете! Иванчо се прибира сутринта доста почерпен. Марийка го строява още на вратата: -Къде беше мой скъпи супермен? -Ами снощи седнахме да пием преди мача бира.. -След това скъпи супермен? -След това пихме водка и гледахме втория мач... -След това скъпи супермен? -Що ми казваш супермен ма... ? -Щото само супермен си слага гащите върху панталоните... ! Славчо при шефа: - Абе началник, ще ме пуснеш ли днеска да си бегам по-рано, щот` жената каза, че требе да `одим да пазаруваме по магазините? - В никъв случай, бай Славчо! - Благодарско, шефче! Един слънчев ден Червената шапчица стояла на една поляна под едно дърво и се самозадоволявала с пръст. В това време дошъл и Вълкът и рекъл: - Червена шапчице искаш ли да ти направя нещо? - Оооо да направи ми! И Вълчо й счупил ръката!