Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щон Конъри ще се върне в новия "Джеймс Бонд"...в ролята на дядо му.
Професионални 2,995 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Хайде да излезем някъде, хапване, пийване, да се повеселим? - Не, заплатке, още си прекалено малка, вкъщи ще си седиш! При това поскъпване на бензина, съвсем скоро срещу договор с бензиностанцията, ще получаваме автомобил безплатно. Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?! Клиент към келнера: - А вярно ли е, че след нас си дояждате? - Не, как така...Вие дояждате след нас. Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще обядваме. Излез и си поиграй малко. - Няма никой навън, за да си играя. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Играй си вкъщи. - Добре, ама играй с мен. На майка и баща. - Уф, че си и ти. Добре, ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се връщам от работа: "Кво си седнала? Я си вдигни задника накрая и дай един сладолед на детето."