Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Казвам се Иван и съм алкохолик.Пия водка. -Казвам се Антон и съм алкохолик.Пия уиски с лед. -Казвам се Сергей и съм барман.Поръчката ви е приета.
Бисери 3,351 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един приятел разказва на друг за отпуската си: - Представи си, качвам се на нощния влак във Варна, а в купето аз и една разкошна блондинка. И никой друг! С нея пийнахме... - И? - Какво и? Съблича се тя - жестоко тяло! Такива крака, цици! А какво правихме само... И после изведнъж започна да плаче. Разправя, аз съм такава мръсница, имам си такъв готин мъж, толкова ме обича, толкова ми е верен, а аз да взема така да направя, никога няма да си простя... Така се разкая, че даже и аз се раплаках. - А после? - Какво после? Чак до София, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се... Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията: - Извинете, този термос дали ще събере шест кафета? - Да, май ще събере точно шест - отговорил той, след като огледал термоса. - Тогава искам три със сметана, три дълги със захарин и три къси със захар - поръчала блондинката. Назначили блондинка за библиотекарка. Влязъл клиент и попитал: - Имате ли "Тютюн"? - Ние не сме магазин, не продаваме тютюн. - A "Какво да се прави"? - Е, не знам. Правете си каквото искате! Млада дама кандидатства на работа за секретарка. Началникът й обяснява: - Трябва да ви кажа, че ние много ценим инициативността у служителите... Дамата го прекъсва: - Добре, къде ще ходим тази вечер? Кума Лиса срешнала Лоса и му казала: - Лосе, хайде да се напушиме! - Лисо, вече не е модерно. Хайде да тичаме! Лиса срещнала Вълчо, кoйто й казал: - Лисо, хайде да се напушиме! - Вълчо, вече не е модерно. Хайде да тичаме! Тичали, тичали и срещнали Баба Меца. Тя им казала: - Хайде да се напушиме! - Абе, вече не е модерно! - Кой ви каза това? - Ами, Лоса. - Ами, той като напуши не знае какво говори!