Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една жена отишла на сексолог и започнала да му се оплаква: - Докторе, мъжът ми има проблем, вече не може да правим секс, и ако можете да ми помогнете, ще ви платя, колкото поискате. - Добре, госпожо, ето ви тези хапчета, давайте му по едно преди ядене и всичко ще е наред. На другия ден двамата пак се срещнали и докторът попитал дали са помогнали хапчетата. - О-о-о, и още как - казала дамата - да знаете, докторе, аз му дадох две хапчета, да съм сигурна, че ще подействат, и тъкмо започнахме да обядваме, и като ме хвана и ме метна на масата, и такъв секс правихме ... - Как, направо на масата ли? Не ви ли беше неудобно? - попитал доктора. - Е да, ние сигурно няма да ходим вече в този ресторант.
Семейни 2,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

Реклама на Мтел и Глобул за военни и полицаи: Тарифа "Военен"! Първите две години безплатно!(плащат другите) Пътувал си Берлускони за провинцията, когато внезапно го присвил стомахът. Какво да прави? Наложило се да влезе в тоалетната на крайпътно заведение. Първата кабинка била заета, затова той скоростно влетял във втората. Тъкмо се отпуснал блажено на чинията, от съседната се разнесъл мазен мъжки глас. - Здрасти, как вървят нещата при теб? - Ами, вървят - смънкал изненаданият Берлускони. - А какво прави малкото пате? - мазно попитал онзи. Берлускони се стъписал, но нямало как вече да излезе и решил да отговори нещо завоалирано. - Същото, каквото прави и твоето. Тогава от съседната кабинка се чул един сърдит мъжки глас. - Извинявай, мила. Ще ти звънна по-късно, че тук някакъв смахнат тип отговаря на всичките ми въпроси. Из ученическо съчинение: "На пода лежал и едва дишал труп. Редом седяла жената на трупа, а братът на трупа лежал в другата стая, в безсъзнание." Идва момиче на гости при програмист. Той предлага: - Чай, кафе, Интернет? - Бабо, защо са ти толкова големи очите? - За да виждам по-добре, внучко. - Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? - За да чувам по-добре, внучко. - Бабо, а защо ти е толкова голям носът. - Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми...