Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто.
- Ей… сервитьора… абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през "86 година?
- Не, господине.
- Не, не, познавам те тебе от някъде аз… А на олимпиадата през 1984, да си ходил?
- Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба.
- Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг…
- Не, господине. Не ходя там.
- Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото…
Млада учителка към десетокласник:
- Ти Иване, напоследък изобщо не влизаш в часовете ми!
- Ами, госпожо боледувам, затова...
- Хайе, хайде! А защо всяка вечер ходиш на стриптийзбар?
- Нищо подобно, госпожо!
- Не ми противоречи! От пилона имам идеална видимост!