Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В България имало само един човек, който на завиждал на никой и всички му завиждали за това.
Бисери 3,292 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поздрав по сръбско радио: "Белградските гробари поздравяват сите пенсионери с песента "Чекам те да дойдеш". - Възкресение Христово! - това е голям празник, казаха си търговците на яйца и агнешко, качвайки цените... - От десет години играя футбол и едва вчера разбрах, че нямам талант за този спорт! - казва един футболист на свой близък приятел. - И какво, отказваш ли се вече? - Ставам треньор, за да обучавам по-младите. Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал. — Ало, кой е на телефона? — Дева Мария! — Иванчо пристигна ли? — Не, чакаме го още. След един час пак на телефона: — Ало, с кого говоря? — Дева Мария. — Иванчо да е дошъл? — Няма го още. След още един час: — С кого говоря моля? — С Мария. — Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал! Оказва се, че в каймата "Стара планина" даже соята отговоря на стандарта "Стара планина".