Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В магазина надпис: Липов мед - 4лв за кг. Истински мед - 6лв за кг.
Бисери 3,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели докато пътували ги застигнала буря и останали да пренощуват в дома на богата вдовица. След 9 месеца единия от тях получил писмо от адвоката на вдовицата и ужасен позвънил на другия: - Помниш ли, че по време на похода ни пренощувахме в дома на една вдовица?... - Помня.... - Помниш ли как ти няколко пъти ходи в нейната стая и след това се хвали колко добре си я оправил? - Ами.... помня.... - Ти да не си използвал моето име? - Ъъъъ... да..., защо, да не би да е родила? - Не, но можеш да ме поздравиш! Вдовицата е умряла и ми е завещала цялото си състояние. 14 причини за въвеждане пиенето на алкохол на работното място: 1. Отличен стимул сутрин да се дойде навреме на работа. 2. Стресът намалява. 3. Комуникативността нараства. 4. Оплакванията от размера на заплатата намаляват. 5. Няма нужда се отсъства от работа заради махмурлук. 6. Разходите за отопление се съкращават. 7. На работа се отива заедно с приятели или с обществен транспорт, който прави по-малко спирки по пътя. 8. Удовлетворението от работата нараства. 9. Отпада необходимостта от отпуски, тъй като ходенето на работа става много приятно. 10. Колегите започват да стават приятели. 11. Събранията минават интересно. 12. Извънредната работа се изпълнява с голямо удоволствие, тъй като след работа няма нужда да се бърза за кръчмата. 13. Собствените идеи се изразяват по-лесно и са по-творчески. 14. Резултатите от работата изглеждат толкова по-добре, колкото повече е изпил шефа. - Скъпи, какви повече обичаш, умни или красиви? - И едните, и другите. Аз и теб обичам... Примерен психотест за кондуктори Първи въпрос: „Добре ли сте?” Отговор: „Не. Хлопа ми перфоратора”. Втори въпрос: Какво обичате да правите в свободното си време? Отговор: Да късам билетчета и нервите на хората. Трети въпрос: Какво обичаш да ядеш? Отговор: Бой и нищо друго. Четвърти въпрос: Пазите ли си дрехите? Отговор: Не, обичам да си мачкам синьото елече и да си го слагам в джоба на дънките. Пети въпрос: Защо искате да започнете при нас работа? Отговор: Защото за никъде другаде не ме искат. Ставаш. Следващият кандидат. В едно село се звъни на вратата. Отваря собственика и гледа група маскирани служители на НСБОП. - Проверка на лиценз! - казва агент БОП. - Че аз да нямам windows или компютър! - Имаме информация, че имате нелицензиран казан за варене на ракия!