Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не всеки ще напише "Идиот", но всеки може да стане.
Бисери 3,273 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стопанска милиция разпитва Генко: - Имате ли вила? - Нима това е лошо? - Имате ли кола? - Нима това е лошо? - Жена ви има кожено палто! - Нима това е лошо? - Но вашата заплата е само сто тридесет и пет лева! - Нима това е добре? - На тридесет годишна възраст той за първи път опита жена. - А дотогава? - Дотогава само мъже. - Какво? Той обратен ли е? - Не, канибал. Заседание на съда: - Убитият е бил убит с кръгъл, тъп предмет... Обвиняемия: - С глава го ударих. Тримата глупаци искали да намерят най-високата сграда в света. Качват се в една 11 етажна сграда. Стигат до 8 етаж. Виждат една бременна жена. Питат я: - Колко остава? - 4 месеца! Едно мече влиза в един бар и пита: - Извинете, случайно да имате наденички? - Да, разбира се! Топли, вкусни, пресни наденички! Мечето: - А случайно да имате свински ребърца? - Съвсем пресни! Току що донесени! Пак мечето: - А свински опашки и копита? - Естествено! Невероятно вкусни! Току що ги приготвих! Тогава мечето вади един автомат и вика: - Та-та-та-та! Това е за прасенцето!