Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В съда. Съдията: - Трябва да се опитате да стане друг човек. - Не всички така мислят, господин съдия. Последния път, когато се опитах да го направя, ме осъдиха за фалшифициране на документи...
Разни 1,853 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж казал на една пищна блондинка: - Хайде да се обзаложим на един долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти! Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила. Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо: - Хей, но ти докосна дрехите ми! - Добре! Значи ти дължа един долар! Няколко полицаи се събират в кръчмата да ударят по една бира и по едно време идва техен колега, изтупан със страшно баровски костюм. - Бре, откъде го взе! Откъде имаш пари за такива дрехи! - Не съм го купил, подарък ми е. - И кой ти е подарил такова нещо? - Жена ми. Прибирам се вчера, тя ме чака гола в леглото, а костюмът стои проснат на стола в спалнята... Разговор между току-що запознали се блондинки: - Какво ще правиш в неделя? - Отивам в затвора. - В затвора ли? Какво си направила!? - Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг. Веселин Топалов загуби от ромски шахматист. Още на петия ход му бяха откраднати и двата коня. Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве.<BR> - Какво стана бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз...<BR> Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ:<BR> - С тебе пък какво?<BR> - Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка...<BR> На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан:<BR> - ?!?!?!?<BR> - Ей, ебати майтапа!<BR> - Какво бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и...<BR> - Добре де и какво натам?<BR> - ’ми свих му топчето, а на копчето пишеше Made in Bulgaria!