Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Когато порасна ще изкарвам яки кинти и ще бъда уважаван човек. - Генко, в ред ли си? На 63 си.
Разни 1,779 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как блондинка скача от високо? - С разтворени крака, защото книгата се отваря там, където най-много е четена. Зъболекарят, извикан на телефона в съседния кабинет, се връща и пита асистента си: - Има ли още пациенти? - Да, още един. В кабинета ви. - Но защо тогава не подготвяте инструментите? - Защото той се е заключил от вътрешната страна. Гошо,се прибира от работа в Коми АССР, среща се с приятел: - Оооо Гоше,здрасти,как е,добре ли беше там,забогатя ли? - Да, бе!Всички се върнаха с Волга,аз с Олга. Един баща гледа порно и си лъска бастуна. Влиза сина му и пита: - Тате, тате каво правиш? - Галя щъркелчето, синко - казал бащата. След един час на човека му се обаждат от болницата: - Сина ви е тежко ранен! Елате веднага! Отива бащата в болницата и пита сина си: - Абе ти кво направи бе?! - Еми, татко, аз галих, галих щъркелчето, то ме наплю и аз му счупих яйцата. Говорят си двама бизнесмени: - Как е новата ти секретарка? - Почти блондинка. - Как така, рижа ли е? - Не, чернокоса, но глупава.