Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Моето братче е първокласник. Всяка сутрин се качва на автобус 306, след това се прекачва на 204 и отива в 120-то училище, за да се научи да брои до десет...
Ученически 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така: "За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък, но после да не кажете, че не съм ви бил предупредил..." Срещнали се два касетофона( някои май не не помнят вече такива неща;-) - съветски и японски. Съветския казва: - Чух, че са ти купили нова касета? - Да. - Дай да подъвча малко. Един човек решил да се самоубива с успокоителни, но след 7-мото решил, че живота е прекрасен! - Колега, ще ви съдя за сексуален тормоз на работното място.  – Еее, ама защо така бе колежке… аз само споделих на глас какви апетитни форми имате.  – Точно така колега, многократно само споделяте на глас, а никакви действия не предприемате. Това е гаден сексуален тормоз. Моряк разправя на приятеля си: - За старата ми лодка са нужни трима. - Трима ли? - Да. Един да гребе, един да изгребва водата и един да вика за помощ!