Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Понеже лодкарят отказал да я прекара, баба Илийца грабнала кола и се прекарала самичка."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В жегата: Тя: - Ела у нас, нашите заминаха за уикенда, Той: - А климатик имате ли у вас?
Разни
03.10.2017
1,611 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лекар бил събуден в четири часа през нощта, за да отиде в дома на пациент. Той с огромна неохота се облякъл и излязъл навън. Имало ужасна снежна виелица. След като прегледал пациента, докторът му казал веднага да повика адвоката си, приятелите си и роднините си и да направи завещание. Когато се прибрал, той описал на жена си какво е направил. - Защо, толкова зле ли беше онзи човек? - попитала тя. Не - отвърнал докторът. - Просто не исках само аз да излизам в такава отвратителна нощ.
Разговор между яйцата в хладилника: - Я го вижте онова какво е космато. - Оставете го на мира - може да е с хормонални проблеми. - Абе, много сте прости - това е кивито.
- Жена, стига си ме угнетявала! Сега отивам с приятели на мач. Там ще пия бира. Може дори и водка да пия. Ако не ми стигне – ще отида в кръчмата. А там, сигурно и момичета ще има. Ще се върна в къщи пиян и много късно. И познай, кой ще ми сваля мръсните обувки? - Патологоанатомът.
В минута за нежност жена пита мъжа си: - Помниш ли деня, в който се запознахме? Мъжът отвръща мрачен: - Как да не го помня? Ще го помня до смъртта си! Стана по погрешка, аз свирнах за такси, а се спря ти...
В живота можеш да вярваш само на себе си и то не винаги.