Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Компютърен програмист отива сутринта в офиса. Колегата му го пита: - Защо си толкова тъжен? Еми как няма да съм тъжен! Снощи написах една нова програма, много хубава и приложима. - Еми, това е много добре ама кажи защо си толкова тажен? - Еми защо, защото заспах на "Backspace"
Програмисти 3,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ходил ли си в Кипър? - Ходил съм... - А в Гърция? - Ходил съм... - И къде е по-хубаво? - Не знам...Навсякъде бях с жената и децата... - Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи! Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе ...Много е мръсно! - Нищо.. то ще свикне.. Което дяволът не може, вика жената да го направи. Един наркоман се сабудил рано сутрин и още със ставането той си задал 1 въпрос: "Как беше бе? " Станал той облякъл се и размишлявал над въпроса който си задавал ... Отишъл пред огледалото и започнал да се гледа и се питал: "Как беше бе човече ... ? " След това бавно се придвижил към кухнята, седнал на масата и сложил ръцете си на главата: - Как беше бе да му е*а майката .... ? В този момент майка му се обадила : - Жоре закуската ти е в фурната вземи си я! А той : - Жоро бе, Жоро беше бе мамицата му ...