Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ало! Секс по телефона ли е? - Да! И скъпо ще си платиш за тези думи...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Статистиката установи, че фразата "БОЖЕ, КОЛКО Е ГОЛЯМ", най-често я чуват малките паячета!
Бисери
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор към пациента: - От какво се оплаквате? - Докторе, не мога да заспивам вечер. - Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. - Опитах, не става... И... тогава се започна. - Какво се започна? - Да стрелям, докторе. - ??? - Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. - Гледаш новините, нали? - Да, и вестници чета... Та започвам да стрелям, докторе, ей така - с много стръв и страст. А на мушката - разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и... заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. - Минавай! И ме запиши в разчета! - Докторе, и ти ли?! - Мамка им!
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
През новата година ти за здравето се погрижи, че както някъде дочух в здраво тяло - силен дух.На футбол, плуване, езда или пък с хубава жена, подържай фигурата си и всичко друго ще върви...
Един левскар хванал златна рибка. - Пусни ме и имаш право на три желания - примолила се рибката. Левскарят я пуснал обратно във водата, а рибката казала: - Ха, аз да не съм Сираков, че да ми вярваш, бе! И рибката отплувала.
Бай Славчо: - Когато съм с момиче искам да бъда културен, но ръцете ми сами я хващат за циците!