На един лекар му омръзнало от пациентите и работата му. Решил, че на всички ще поставя диагноза рак. Влиза първия пациент:<BR>- Аааа... докторе тука нещо ме боли ръката, дали...<BR>Доктора:<BR>- А рак е, рак е, аре бегай...<BR>Влиза втория пациент:<BR>- Имам болка в коляното нещо, в ставата...<BR>Доктора:<BR>- Аааа рак е със сигурност!<BR>Влиза трети:<BR>- Докторе ужасна болка в главата не ми дава мира и аналгина не помага, дали...<BR>Доктора:<BR>- Съжалявам но е рак... просто рак е и т’ва си е!<BR>Влиза следващ пациент:<BR>- Тука нещо бъбреците ме наболяват...<BR>Доктора:<BR>- А рак е категорично... Лекувайте се... рак...<BR>Пациента:<BR>- Ама то са камъни в бъбреците...<BR>Доктора:<BR>- НЕ! Рак е... Камъни, камъни и под тех раци, раци, раци...
По време на репетицията за сватбата младоженецът отвел свещеника настрани и му казал:
- Ще ви дам сто долара, ако промените брачната клетва. Искам да пропуснете онзи момент, в който обещавам да съм й верен завинаги.
- Свещеникът взел парите.
По време на самата церемония обаче отчето попитал младоженеца:
- Обещаваш ли да изпълняваш всяко нейно желание, всяка сутрин да й поднасяш закуска в леглото и никога да не поглеждаш друга жена?
Младоженецът се ужасил.
- Нали имахме уговорка? - изсъскал той.
- Да - прошепнал свещеникът и му пъхнал стоте долара в дланта.
- Но булката ми направи по-изгодно предложение.