Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима мъже решили да идат на почивка някъде. И в процеса на обсъждане се появил и въпросът "Ами жените ли да водим, любовниците ли, там ли да си търсим?..." Решили да хвърлят ези-тура. "Ако падне ези - любовниците ще водим... падне ли тура - там ще търсим... а ако остане във въздуха - жените ще вземем!"
Семейни 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е приликата между мъжа и тиквата?! - Растат на корем и съхнат на дръжка. Дете пита баща си: — Тате, като беше малък, имаше ли компютър? — Не – отговаря бащата. — А плейстейшън? — Не. — Джиесем?!? — Също не… — А тате, динозавър виждал ли си?! Вървят по улицата двама програмисти, а насреща им страхотна мадама. Първият: - Леле, брато, скивай тая кви Properties има... Вторият отговаря: - Остави я, брато, за нас тая е само Read Only... Възрастна медицинска сестра, пред пенсия, казва на млада и привлекателна колежка: - Докато преобличах пациента на второ легло видях, че си е татуирал на половия член думата "Адам". Ако не ми вярваш, иди и виж. След малко хубавицата се връща, проверила: - Какъв "Адам"?. Там пише "Амстердам"! Преди първия тук на изборите за кмет на София, мнозинството от избирателите, на въпроса ще гласувате ли, се смееха и казваха, че няма за кой...преди втория тур пак казваха, че няма за кой, но вече плачеха...