Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какъв вид контрацептиви предпочитат блондинките - таблетки или презервативи? Таблетки, защото се гълтат по-лесно..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Широко известен факт - момичетата биват умни и хубави. Жалко, че компютрите и съответно сайтовете за запознанства ползват само умните...
Програмисти
03.10.2017
3,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, помниш ли онзи вековен дъб, под който се запознахме? - Помня го! - На него е паднала мълния и го е изгорила целия. - Така му се пада, неговата м..ка...
- Що е то: влиза през едното ухо, излиза през другото, а и пак остава в главата? - Кирка.
Два коня седят на едно дърво и плетат. Единият вдига глава и казва: - Ха виж, над нас лети слон! Вторият вдига глава нагоре, поглежда и казва: - Аха! Отново продължават да плетат. Първият пак вдига глава и казва: - Гледай бе, гледай! Два слона летят над нас! Вторият пак вдига глава, поглежда и пак казва: - Аха! Първият пак поглежда и отново вика: - Гледай бе, сега пък три слона летят! Вторият пак вдига глава и отсича: - Стига бе, сигурно някъде тук има гнездо!
Много уморен таксиметров шофьор, вече 20 часа е на смяна, късно вечерта. Минава по улица, където има жени с леко поведения. Една вдига ръка, той спира до нея, отваря прозореца, тя се приближава: - Орален 20. Той, замислено: - Орален 20...Орален 20...КЪДЕ Е ТОВА???
Раят и адът се скарали и раят казал на ада: - Няма да ви се размине! Ще ви съдим! Адът се захилил и казал: - Съдете ни! Всички адвокати са при нас…!