Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- По какво си личи,че една блондинка е трила файл на компютъра? - По следите от гума на монитора!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Мъж се прибира от работа, насреща жена му тича разтревожена и вика: - Скъпи, ужас! Мама я ужили един скорпион. - Как така един? В кутийката бяха четири!
Черен хумор
03.10.2017
1,706 прегледа
Следващ →
Още вицове
Системата за обслужване на едно гише доста облекчи даването на рушвети.
Дядо поп заклещил една млада засукана девойка зад олтара, турил я на олтарната маса, тя забелила бели кълки, той вдигнал расото и го натопорчил, ще я поебава: -Внимавай дядо попе, тесничка съм, много ще се измъчиш, докато го вкараш! -Нека, нека моме, той, дядо ти поп само за мъки е роден!
Мъж и жена се уговорили, когато трябва да вършат оная работа, за пред децата, да си казват: „Хайде да шием на машина!“. Една вечер мъжът се върнал в къщи и рекъл: — Жено, хайде да пошием на машина! — Остави ме! – отговорила жената – Виж колко работа имам в кухнята! След два часа тя свършила с домакинската работа, окъпала се и се прибрала в спалнята. Мъжът вече си бил легнал. Казала: — Мъжо, хайде да шием на машина! — Остави ме! Аз си го тропосах на ръка…
- Как започва втория български порнофилм? - С кадри на Народното събрание.
Стар професор чете лекция в икономическия университет: - Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните. С времето неговата група се увеличавала, а самите те почнали да се жалват ,че става все по-трудно взимането и искали повече пари и привилегии за самите себе си. А Робин Худ привикнал към разкошния живот, скъпи дрехи, скъпоценности. Започнал да пие само отлежало вино и да се вози в каляска с наета охрана...Парите, които събирал от богатите почнали да не стигат, наложило се да взимат пари от по-бедните. В началото им взели това, което те самите им дали, а после даже им взели и това което си били заработили самите бедни...Ах, за какво говорех?...Да, именно така в големите несгоди се родила данъчната служба....