Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На питане дали правомерно е закупен апартамент 180кв.м в кв."Изток" за 130 000 лв от главния комисар на МВР, министър Петков: " Аз лично нямам никакви съмнения в правомерността на закупуването на апартамента, - заяви вътрешният министър Румен Петков и запита защо никой не се е заинтересувал, когато миналата година Валентин Петров е получил сърдечна криза. -------- Защо никой не отговори на министъра: "Всеки може да получи сърдечна криза, но малцина могат да купят такъв апартамент на такава цена." -------- - Кога ще свършат тези подаръци от цената на апартаментите, които държавата продава на служителите си? - Като свършат апартаментите.... -------- - Защо 180кв.м, а не 80-100кв.м? - Защото е много гладен комисар.
Политически 2,800 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза мъж в бара и си поръчва бутилка водка. Иска сметката. Барманът му казва: - 27 лева. Мъжът вади от джоба си 27 лева на монети по 1 лев и ги мята през бара. Барманът пребледнял, но без да каже нищо събрал парите. На следващия ден пак идва същият мъж и си поръчва бутилка водка. При плащането барманът пак поискал 27 лева. Мъжът слага на бара 50-левова банкнота. "Ей сега ще ти го върна тъпкано!" - мисли си барманът. Извадил 23 монети по един лев, и ги мята в залата. Монетите се разлетяват по всички краища. Мъжът се замислил за секунда, след което извадил 4 монети и ги подал на бармана: - Още една бутилка водка! Веднъж Иванчо се разхожда с баща си. По пътя срещат непознат човек, а Иванчо го поздравява: — Здравей! Баща му го пита: — От къде познаваш този човек? А Иванчо отговаря: — Ами той е от инспекцията за чистота. Всеки ден, когато ти отидеш на работа, той идва у дома и пита мама: „Чисто ли е?“ Бай Славчо се прибира малко преди разсъмване. Пиян. Ляга си и веднага заспива. След като жена му се събудила, намерила в джоба му използван презерватив. Побесняла и му го завряла отзад. Минала една седмица, минала втора... Славчо си седи вкъщи и не излиза никъде. Жена му учудена го попитала: - Славчо ти вече не ходиш да пиеш бира с приятелите си? - Те повече не са ми приятели... - Що си толкова омърлушен? — Одеве питах баща ми кое е най-глупавото нещо, което е правил… — И? — Само ме погледна без да каже нищо… Две мутри вървят из гората. Изведнъж пред тях река, буйна, дълбока, а мост няма. На едно дърво виси табела "На два километра по течението има плитък участък, ако не можете да четете, на 500 метра нагоре по течението е къщата на горския. Питайте него!" Първият, след като прочел съобщението започнал да се смее, а другия го гледа изумено. След малко го побутва по рамото и казва: - К’во се смееш, бе, ами ако го няма горския?