Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България? - А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание.
Черен хумор 2,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Сибир. - Вие за какво сте интерниран? - Аз бях против Иван Иванич. - А вие? - Аз подкрепях Иван Иванич. - А вие за какво? - Аз съм Иван Иванич. Един художник отива на изповед в църквата: -Отче, сношавам се с една картина! Грях ли е? -Как така синко? Обясни по-подробно..! -Ами нарисувал съм една красива гола жена, направил съм й цепка между краката, слагам зад нея съседката, която е много грозна и така през картината го правя.. -Хм, грехът ти е голям, ама ти го опрощавам при едно условие! Може ли да ми нарисуваш и на мен една такава картина, че клисарката е много грозна? Крал Артур и рицарите на Кръглата маса търсят пергел и трион. Един изпълнителен директор си събрал подчинените на съвещание. Така, така, така и обсъдили служебните дела и започнали да си говорят по други теми. Босът започнал с едни негови ловни преживавания. - Намираме й леговището и я изръгваме от вътре р’ейш ли и в тоз момент тя ни подгонва, и аз р’ейш ли, се обръщам, и да-а-а-а-ан, и й вкарвам 13-0. Вадя ножа да я задирам и й хващам крака, и го опъвам така-а-а-а... И в тоя момент му звъни телефона. Провежда 10 минутен разговор и готов да доразкаже случката: - Та до къде бях стигнал? - Таман си я хванал за крака и си го опънал... - А-а-а-а да! И к’во става мислите... такъв секс й теглих, ама животински. Секс, секс. Направо я разцепих. Сигурно още ме помни и се пита за мен... Руснаците отишли в завода на мерцедес за да обменят опит с немските си колеги. - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не умре до 2 дни значи не става. Минала визитата, тръгнали си руснаците, след време от мерцедес решили да командироват свои иженери във ВАЗ за да видят тяхното производство. Отново дошъл ред на въпроса: - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не избягя до 2 дни значи става.