Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тя: ”Защо ме следите през цялото време?” Той: ”Сега, когато се обърнахте се запитах и аз същото...”
Черен хумор 2,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка се връща от почивка на остров Крит и разправя на нейната приятелка как хубаво прекарала там: -Муци, навсякъде правят секс-в хотела, в морето, на пейката, под пейката, по дърветата... ! -Сериозно муци, по дърветата... ? -Да, даже първия път паднах от дървото... ! По време на боксов мач очевидно губещият боксьор прошепва на другия: - Копеле, престани да ме удряш толкова силно, че след мача ше те спукам от бой. Рибар се прибира от язовира, помъкнал кофа шарани. Среща го друг и го пита: - Ей, на червей ли ги хвана тия шарани? - Не. - На скакалец? - Не. - На кюспе? - Не. - На хляб? - Не. - Е на какво ги хвана бе? - На моста. Един овчар, си пасе стадото в полето край пътя. По едно време, гледа някаква яка мацка, върви пеш по пътя и маха ’на стоп’. Спира някакъв, с кола и сваля прозореца на дясната вратата да пита мацката накъде е тръгнала. Тя се навежда през прозореца, да се разберат и оня се възползва от момента, вдига прозореца и я заклещва! Слиза от колата, минава отзад на мацката и почва здраво клатене! Овчарът гледал, гледал, цъкал с език пък си казал: - Еееех, нямам пари за кола, ама врата ще си купя! Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри. Босът: "Старче, са ще те бием" Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..." Босът: "Пешо, мини от него" Пешо минал от него. Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..." Босът: "Гошо, мини и ти от него!" Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.." Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"