Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца: -Дядо,как разбираш къде е рибата? -Ееех,много просто мойто момче,накъдето ми сочи оная ми работа хрърлям въдицата и там е рибата. -И как бе дядо? -Как,как!Сочи на ляво там хвърлям,сочи на дясно там хвърлям,сочи на долу там хвърлям... -А като сочи нагоре??? -А то ако сочи нагоре аз за риба ли ще дойда???
Семейни 3,249 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из обява: инж. Христов, обезцветяване на цветни метали. - Какво е общото между комунизма и атомната бомба? - И двете премахват разликата между града и селото… Управител към сервитьор: - Виж какво, защо не спреш да изхвърляш пияните клиенти на улицата - май забрави, че работиш във вагон ресторант. Гинеколог към пациентка: — Водите ли активен полов живот? Пациентката: — А, не, просто си лежа отдолу. Мъж отива при любовницата си чийто мъж е известна градска мутра. Тъкмо във разгара на страстите входната врата се отваря и влиза съпругът, какво да прави нашият човек в паниката скача от прозореца без да се съобрази, че са на 13 тия етаж. Докато летял се помолил на господ "моля ти се господи спаси ме и повече няма да се сетя за чуждо" и тъкмо в този момент минал камион с боклук и нашият човек отървал кожата. Слязъл от камиона поизтупал се и си помислил, "Лелееее колко малко летях, а колко много глупости наприказвах"