Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Жена, стига си ме угнетявала! Сега отивам с приятели на мач. Там ще пия бира. Може дори и водка да пия. Ако не ми стигне – ще отида в кръчмата. А там, сигурно и момичета ще има. Ще се върна в къщи пиян и много късно. И познай, кой ще ми сваля мръсните обувки? - Патологоанатомът.
Семейни 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…" - Какво е бързина? - Да заключиш един шкаф и да забравиш ключа вътре! Това е писмо на щастието! Най-после няма нужда никъде да го препращаш! Щастието дойде при теб с това писмо, отпусни се и се наслаждавай. Но само да почнеш да го препращаш, щастието ще си замине от теб, а при теб ще се върне онзи зъбобол. А хората, на които го препратиш, завинаги ще странят от теб! Никога не го прави! Гражданинът Иванов се готви трети път да стане баща. Смени си номера на мобилния телефон и напусна квартирата си. Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича. Жената казва: - Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа. Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита: - Набих го, ама я кажи какво направи? А жената: - Ами какво, седя си аз тука вкъщи по цял ден, самичка, скучая...