Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На строителната площадка бригадирът се обръща към строителите: - Приятели! Започваме! И помнете: строим солидно, без да крадем, колкото се може по-добре, както само ние умеем, защото строим за себе си! - А какво ще строим? - питат работниците. - Изтрезвител!
Професионални 2,138 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един дядо на пейка в парка, а до него – влюбена двойка. Момичето казва: - Мими я боли нослето! Момчето я целува по носа и отвръща: - Готово! Излекувахме го! След малко момичето пак: - Мими я боли ушенцето! Момчето я целува нежно: - Готово! Излекувахме го! - и т.н. Дядото ги слушал известно време, докато най-накрая се престрашил и попитал: - Абе, момче, извинявай, ама случайно да лекуваш и хемороиди? Ако паднеш духом - напий се та да паднеш и тялом! Седят в бар в Босна по време на войната американец, руснак и българин. Американеца има 100 долара и решава да ги почерпи уиски. Сметката се оказва 1000 долара и келнера му казва, че който не може да плати трябва да даде нещо от себе си. Американеца дава да му отрежат лявата ръка. Руснака смята, че водката е по-евтина и вика 3 водки, но и той има 100 долара. Сметката пак е 1000 долара и тои е принуден да даде да му отрежат левия крак. Българина поръчва 3 джиброви и мисли, че те поне няма да са толкова скъпи. Когато му казват 1000 долара той почва да си разкопчава копчалъка. Келнера пита: - Даваш да го режа. А той отговаря: - Не бе - да го духаш! - Защо си тъжна? - Откраднаха ми паспорта! - Отиде ли в полицията? - Ходих... Не са те... Пияница към жена си: - Лягам си. Събуди ме, като ми се допие! - Аз как да разбера, че ти се е допило? - Ти само ме събуди...