Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама понаквасени на улицата и провеждат следния диалог: - Иззвинете, мо-оже ли да мина между в-вас двамата? - Мо-оже, ама един по е-един!
Пиянски 2,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две семейни двойки са на вечеря. Изведнъж жените отиват в кухнята(нормално....), и мъжете си говорят. Единия казва: -Абе човек, снощи бехме в един страхотен ресторант. Страшна кухня, страшна обстановка, трябва да отидеш. Другия: -Как се казва? -Оооф, ми не помня. Абе я ми подскажи оная дума с М. -"Мястото"? -Не бе...онова цвете с М. -Я го опиши, те са много. -Абе онова красивото, с белите листенца, дето се превръща после в глухарче? -Маргаритка? -Да бее....Мъжа се провиква: МАРГАРИТООО, КЪВ БЕШЕ ОНЯ РЕСТОРАНТ ОТ ВЧЕРА МА? - Чух, че директорът се кани да прави голямо съкращение във фирмата? - Това не ни засяга нас. Той се е скарал с жена си и се кани да уволни всичките й роднини. Майката пита дъщерята: - А бе я ми кажи ти защо винаги си бършеш гримът в чисто белите кърпи? - попитала майката - Ми кой те кара да слагаш бели кърпи, слагай черни, за да не се личи!!! - отговорила малката хитруша. Ако беше сръчност да не правиш нищо на никого и все ти да си виновен,мога да кажа с радост,че съм много сръчна! Между две прасета: - Какво ядеш бе? - Портокал. - Честно да ти кажа, въобще не ми прилича на портокал. - Ами какво да ти кажа - ям го за трети път!