Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е по-добре? Да имаш къс и дебел, или дълъг и тънък? По-добре да е дълъг и тънък. Сгъваш го на две, става къс и дебел и се празниш навън.
Семейни 2,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван кой е най-краткият виц. - Неподкупен митничар - отговорили оттам. Ако животът ти поднесе лимон или грейпфрут - не се ебавай с БИРАТА!!! Знаещият другите е умен, знаещият себе си е просветлен. Лао Дзъ Жената на бай Славчо му изневерявала със съседа им. Всяка нощ в 3 часа ставала, отивала на двора до плета, подавала си дупето и съседа през плета я... Един ден бай Славчо я попитал: - Абе жена, къде ходиш всяка вечер към 3 часа? - Абе остави се, не е за разправяне... всяка вечер по това време ми се дохожда по голяма нужда, отивам до плета на съседа, свършвам си работата и после кравата на съседа ми облизва дупето и ми става едно такова хубаво... мани, мани... Вечерта бай Славчо решил да пробва и той... отива до плета, прави каквото прави... появава се съседа, в тъмното се белее едно дупе и той му налита... - А аааааааа, недей така де, недей с рога, по-кротко... - се чуло от плета. Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука.