Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Фойерверките в Челопечене, се оказа, че са в чест на 4-ти юли. Просто някой, не бе сметнал правилно часовата разлика със САЩ.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Живеем във време, когато пицата пристига в дома ви преди полицията. (Джеф Мардър)
Бисери
03.10.2017
3,369 прегледа
Следващ →
Още вицове
Октай Енимехмедов отговаря на всички изисквания за български национален герой : добра идея, лошо изпълнение, и за малко да го убият турците!
Пациент влиза при лекаря и казва : - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме. - Еее, в това няма нищо лошо. - Да, ама на другия ден дойде балдъзата. Заприказвахме се, приказвахме си и най-накрая се изчукахме. - Еее, от това по-хубаво няма. - Да, ама на следващия ден дойде баджанака. Приказавахме си, приказаахме си и го изчуках. - А бе я да си ходиш, че много се заприказвахме нещо!
Каква е разликата между джентълмена и джентълмена програмист? Джентълмена винаги носи със себе си презерватив, за всеки случай. А джентълмена програмист - системна дискета.
Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия - Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай. - Ок бягай - казал другия. След 1 мин се връща единия и вика - Аве брато тука ся ме ухата една змя по оная работа ве кво ще правим. - Дай да се обадим на шефа той ще ни каже - казал другия. След малко гпвпрят с шефа: - Алооооо шефе аве тука братото го захапа една змя кажи кво да правим? - Как кво ве??? Изсмучи му отровата - казал шефа. - Ок шефе - отвърнал мутрата. - Кво каза шефа бе брато - попитал другия - Ами каза да мреш...
- Какво е скелет в гардероба? - Блондинка от играта на криеница миналото лято.