Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Там, където в чуждите коли има надпис "Airbag", на българската кола има надпис "Пази, Боже!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Блондинка отива на лекар. - Какво ви е на ръката? - Удари ме ток от един електрически стълб. - А на крака? - Върнах му го...
Разни
03.10.2017
1,988 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво пише на копчето за включване на вибраторите!? Fuck ON и Fuck OFF
Въпрос: по какво се различават тв планета и ххл? Отоговор : по ххл пускат по-хубава музика !
Измислен е нов тест за проверка за наличие на алкохол в кръвта на шофьорите. Катаджиите спират колата и карат водача да каже името на исландския вулкан Ейяфятлайокутъл. Броят на задържаните за шофиране в нетрезво състояние рязко се е увеличил.
Кара си един пич трабантчето и на един сфетофар не успява да натисне спирачките навреме и се забива в един джип. От там излизат 4 мутри и главатаря им му казва: - Нещастник излизай от колата, сега ще мреш!!! - Ама чакай чакай така не е честно, аз съм 1 а вие сте 4! - Добре..... Жоре мини от него! - Ама така пак не е честно, сега ние сме 2 а вие 3! - Добре.... Пешо мини от тях! - Ама така пак не е честно сега ние сме 3 а вие 2! - Добре..... айде бегай ние ще се оправим
Срещат се двама. - Нещо не ми изглеждаш добре! - Остави се! Реших да опитам руския начин за тайно пиене! - И какъв е той? - Ами, вместо да пиеш като хората, си вкарваш алкохола с клизма изотзад - да не миришеш и да не могат да те подушат. - И как е? - Тая сутрин краката ми треперят, пък задникът така ме цепи...