Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Смешни закони в някои страни: В България президента, министрите и депутатите имат право на безплатно ползване на градския транспорт.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Прите покваряват дребния човек, извисяват големия. Ако имаш ум, но нямаш пари, ти си нищо. Ако нямаш ум, а имаш пари, пак си нищо.С ум и пари можеш да постигнеш всичко. От теб зависи как ще ги ползваш.
Бисери
03.10.2017
3,001 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си заека по горската пътечка и срещта лисицата. Тя му вика: - Зайко, искаш ли да идем у нас и да пием по кафе? Зайо си рекъл: "що пък не? ще дръпна едно кафенце на аванта." Отишли в бърлогата на лисицата и още с влизането тя се съблякла гола, легнала на леглото и казала: - Вземи ми най-скъпото Зайо!!! Заека се огледал грабнал DVD-то и изчезнал... Среща го по пътечката вълка и учуден го пита: - От де мъкнеш т’ва DVD бе заек?! - Ми одеве ме среща лисицата и ме покани на кафе у тях. Отидохме, а тя се съблече, легна на леглото и ми вика "... вземи ми най-скъпото" и аз гепих DVD-то и се чупих. - Аууууу ... заек... абе к’ъв мъж си ти бе???!!!??? - Ха, ти к’ат си такъв голям мъж иди вземи оная огромната плазма ако можеш бе!
-Ей, каква тъмница! Нищо се не види. Ти каква си ма, блондинка или брюнетка? - Блондинка, разбира се. - Да не лъжеш? - Я па тоя, че каква блондинка ще съм, ако не лъжа!
- Аз съм млада руска консомолка - не пия, не пуша, още съм девствена... Имам много кавалери. Един от тях иска да правим любов... Та пита уважаемото Радио Ереван - струва ли си за половин час удоволствие да губя най-ценното си? - Извинете, а кой Ви е казал, че това трае цял половин час?
Задача на жената - да харчи толкова, че да не стига за любовница!
Обява: "Погребални услуги. В случай на нужда: пълна дискретност."