Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прите покваряват дребния човек, извисяват големия. Ако имаш ум, но нямаш пари, ти си нищо. Ако нямаш ум, а имаш пари, пак си нищо.С ум и пари можеш да постигнеш всичко. От теб зависи как ще ги ползваш.
Бисери 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си заека по горската пътечка и срещта лисицата. Тя му вика: - Зайко, искаш ли да идем у нас и да пием по кафе? Зайо си рекъл: "що пък не? ще дръпна едно кафенце на аванта." Отишли в бърлогата на лисицата и още с влизането тя се съблякла гола, легнала на леглото и казала: - Вземи ми най-скъпото Зайо!!! Заека се огледал грабнал DVD-то и изчезнал... Среща го по пътечката вълка и учуден го пита: - От де мъкнеш т’ва DVD бе заек?! - Ми одеве ме среща лисицата и ме покани на кафе у тях. Отидохме, а тя се съблече, легна на леглото и ми вика "... вземи ми най-скъпото" и аз гепих DVD-то и се чупих. - Аууууу ... заек... абе к’ъв мъж си ти бе???!!!??? - Ха, ти к’ат си такъв голям мъж иди вземи оная огромната плазма ако можеш бе! -Ей, каква тъмница! Нищо се не види. Ти каква си ма, блондинка или брюнетка? - Блондинка, разбира се. - Да не лъжеш? - Я па тоя, че каква блондинка ще съм, ако не лъжа! - Аз съм млада руска консомолка - не пия, не пуша, още съм девствена... Имам много кавалери. Един от тях иска да правим любов... Та пита уважаемото Радио Ереван - струва ли си за половин час удоволствие да губя най-ценното си? - Извинете, а кой Ви е казал, че това трае цял половин час? Задача на жената - да харчи толкова, че да не стига за любовница! Обява: "Погребални услуги. В случай на нужда: пълна дискретност."