Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На нудисткия плаж жена казва на приятелка: - Виж ей онзи там! Как ме е зяпнал...направо ме съблича с очи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
1969 година след като американците кацнали на Луната,хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали: -Ех Месечино,земльо македонска,некои ден ке те освободиме !
Разни
03.10.2017
1,760 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж казва на жена си: - Знаеш ли, че съм болен от птичи грип и ти си виновна? Жена му притеснена се обръща и озадачено пита: - Как така? А мъжът непоклатимо отговаря: - Ми да, като те гледам и ми умря патката!!!
Заявление. Моля, да ми се даде извънреден аванс за сметка на премията, която ще заслужа с ударен труд през следващото тримесечие.
Един възрастен господин въпреки съветите на доктора се жени за 20-годишната си секретарка. След време докторът го пита: - Е, как е сексуалния ви живот. - Добре е, докторе - почти всеки ден. - Невероятно! Почти всеки ден!? - Да, докторе - почти в понеделник, почти във вторник, почти в сряда
Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала: - Защо плачете? - Защото не знам какво да кажа на съпруга си! - За какво? - Нали родих две деца?... - Да и ...? - И какво да му кажа за другото?! - Нали са ваши? - Да , но какво ше кажа за другото дете? - А? - Едното е от него , а другото? - Хм....права сте!
Както казваше моя бивш началник: - Дайте ми ум, чест и съвест и ще спра да ви ръководя.