Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Турист пита местен жител: - Как живеете тук? - Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. - Как, дори ако се засее ръж? - Е, ако се засее - това е друга работа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Скъпи, бременна съм. - При доктора ходи ли? - Че той какво общо има?
Блондинки
03.10.2017
3,140 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванчо, защо те нямаше три дни на училище? - Госпожо, дядо почина и аз от мъка... - Как ще е починал, бе?! Нали днес като минах покрай вас той се препичаше на балкона? - А, не, госпожо! Той тате от време на време го изнася, за да не му загубим пенсията...
Говорят си двама боксьори - единият тежка, другият лека категория: - Прибирам се аз веднъж у дома, и какво да видя - жена ми с любовник. Че като го подхванах - един ляв, един десен, и след малко го гледам - лежи в нокаут. - И аз така веднъж. Прибирам се и гледам - жена ми с любовник. Че като го подхванах - а един ляв, а един десен По някое време гледам - водя го по точки
- Защо полицайте водят куче със себе си по време на акция? - Нали все пак трябва да има някой, който да може да вземе решение в критични ситуации.
Едно момче се оплаква на приятеля си: - Всички имат ваканция, само аз нямам! - А защо нямаш? - попитало другото. - Защото не ходя на училище.
Хванал горския един бракониер и му казва: - Слушай сега трябва да направим акт за около 2000 DM. Обаче сега имаме една игра и ако спечелиш си тръгваш с 500 DM. Регламентът е много прост ние ти връзваме очите и ти подаваме едно животно ако познаеш какво е и с какво е убито печелиш. Нямайки какво да прави бракониерът се съгласил. Вързали му очите и започнали да му показват дивеча. - Това е елен убит с 38 калибър. - Правилно. - Това е заек убит с 48 калибър. - Правилно. - Това е енот убит с арбалет. - Правилно. Взел си човека сумата прибира се, извикал приятели да се почерпят по случая. На сутринта става жена му сърдита. - Що се сърдиш ма. - Че покани приятели преживях го, че изпонатрошихте мебелите преживях го, обаче като си легнахме като ми пусна една ръка да ми кажеш: "Това е таралеж убит с брадва!"- това вече не можах да го преживея.