- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва.
- Сигурно е направил страшно впечатление, като е излязъл.
- А кой е казал, че излязъл?
- Абе, що ти е синьо окото, бе?
- Щото жената ме бушонира...
- И защо?
- Говорех и на ти!
- Че то заради това не бият!
- Бият, бият..
- Е как така бият бе, пич?
- Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! "