Вълкът, зайчето и хамстерът решили да отидат в Китай. Обаче трябвало да си измислят китайски имена.
- Аз ще се казвам Вуй - решил вълкът.
- Тогава аз ще се казвам Зуй - обадило се зайчето.
- Аз в такъв случай никъде няма да ходя... - тъжно казал хамстерът.
Плавал си един кораб из океана. В един момент капитанът помолил всички да се качат на палубата за да им каже нещо важно. Събрали се всички и той казал:
- Имам една добра и една лоша новина. С коя да започна?
- С добрата - казали всички!
- Е ми ще получим 11 Оскара! - казал капитанът.