Един човек си седял на една пейка и гледал тъжно. През това време мина един мъж и попитал човекът на пейката защо е тъжен. Човекът му казал да седне и ще му каже. Мъжът седнал. Тогава човекът му казал:
- Проблемът е, че пейката е прясно боядисана...
Един хванал златната рибка. И както е в приказката тя ще му изпълни три желания:
- Първато - да имам много пари! Второто - да съм здрав! Третото - да достигам едновременно със жена си до оргазъм!
Готово!
След време пак лови риба и пак хванвал златната рибка.
- Ще те пусна, ако промениш последнато мое желание!
- Защо? - пита рибката.
- Абе много е неудобно, знаеш ли колко пъти вече, както си стоя с приятели и си пия бирата и като започнат едни оргазми...