Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чуто по радиото преди няма и 10 мин.: -Заповядайте в новата японска градина, в която ще плувате в собствени води.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Преживял катастрофа мъж се събужда след няколко дни в безсъзнание и пита жена си, която стои до възглавницата му: - В рая ли съм вече? - Не, скъпи, та нали аз съм тук.
Семейни
03.10.2017
2,792 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво ще правиш на Св. Валентин? — Какъв ден се пада? — Петък. — Леща!
Живей 20 години като лъв, от колкото 100 - като овца!
По време на студената война, агент на ЦРУ е на шпионска мисия в Москва. Знае идеално руски, познава до съвършенство руската култура и обичаи. Задачата му е да се запознае със съветски младежи и да се внедри в комсомолските структури. Първата вечер влиза в близкото барче, поръчва си квас, завързва разговор с младежите, започва да рецитира Пушкин на перфектен руски, всички му казват браво но след малко си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами така! На другата вечер американецът влиза в ресторант по време на танцова забава. Кани момиче, тацува валс, танго, после казачок, но след малко всички си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами просто няма руснаци-негри.
С. Смайлс:Човек побеждава дадена трудност само, защото вярва, че може да я победи.
Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90 км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво, а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан - "ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп. Борчето: - Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам. Попа: - О чадо успокой се, важното е, че сме живи и здрави Борчето: - Виж ко ми напраи колата бе ... Попа: - Виж мое чадо, това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави (попа вади една бутилка джони из под расото). Дай да пийнем по едно за това. Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото. Борчето: - Ти няма ли да пиеш? Попа: - Не, аз ще чакам полицията.