Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Понякога изпреварвам самия себе си.
Бисери 1,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един гражданин отива при шефа на полицията да подава оплакване и му се казва да почака защото има учение. Докато чака във фоаейто чува някой да вика “Карноба-а-а-ат” и вижда как 10 полицаи с куфари профучават излизайки от едната стая и влизат в другата. След 5 минути същите полицаи тупур-тупур отново профучават от едната стая в другата. Това се повторило още няколко пъти и едва тогава гражданинът бил поканен да влезе при шефа. От любопитство гражданинът попитал какво е било това учение, а шефът отговорил : - А, нищо особено, тези полицаи в понеделник ги пращаме в командировка в Шумен, но в Карнобат ще сменят влака, та тази седмица репетират. - Иванчо, да не си болен нещо? Защо си толков блед? - Нищо ми няма, мама ме изкъпа сутринта. Жена отива при гинеколог и го моли за съдействие: - Докторе, утре се омъжвам, а както се досещате, отдавна не съм девствена. Можете ли да ми помогнете, в леглото на сутринта да има кръв някак? - Няма проблем – казва лекарят и й прави нужната манипулация. Тя се появява на следващия ден с бонбони и бутилка уиски: - Благодаря ви докторе, има кръв. Много кръв. - Няма проблем. А сега, легнете отново, да извадя бръснарското ножче отвътре... Мъж се втурва в магазин за цигари и вика: - Бързо! Дайте ми кибрит! - Не викайте! Не съм глух. С филтър или без филтър? Вечерната емисия новини: - Новото правителство се справя изключително успешно с усвояването на парите от европейските фондове... Гражданин към свой събеседник: - Еми естествено, то си личи! Всички министри вече си имат хотели по морето.