Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Проповед на Хемптън: Неприятното в това да си първият, направил нещо по правилния начин е, че никой не оценява колко трудно е било.
Разни 1,904 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един милиционер спира шофьор и му иска документите. Поглежда ги, вади го от колата и започва да го налага много здраво. Шофьорът успял да пропищи: "Ама защо ме биете?" Милиционерът отговорил: "В документите пише, че си турчин, а турците са ни мъчили пет века. Затова!" Шофьорът: "Но това е било преди 100 години!!!" Милиционерът: "Аааа така ли? Не ме интересува, аз вчера разбрах." Животът е сънят на душата. Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..." При тежка операция болния умира.Лекарите казват на шофьора към болницата да го закара в моргата.По пътя обаче задния капак на Йука се отворил и трупът изпаднал на пътя.В това време върху него връхлетял единЗиЛ и го прегазил.Уплашил се шофьор,че ще го вкарат в затвора и го завлякъл и го хвърлил в близкото езеро.Там обаче бракониери хвърляли взрив да бият риба.И при поредния взрив видели трупа,помислили,че са убили водолаз и какво,какво завлекли го и го поставили в един храсталак на близкото летище.От там минали парашутисти тръгнали за скокове.Като видели лежащия в храстите помислили,че е някой от техните препил вечерта.Грабнали го го качили на самолета.Когато стигнали определената височина,му сложили парашута и го метнали да изтрезнява по време на скока.Паднал човека,видели го хора и го закарали в бърза помощ.Там лекари,хирурзи други се мъчили 9 часа да го спасят.Когато всичко свършило на въпроса какво става отговорили.Ооох ще живее,но малко ще куца Хубавица отива при личния си лекар. Докторът: - Съблечете се и легнете на кушетката! - Ама докторе, днес съм болна.