Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Който нож вади - от винкел умира" (пернишка поговорка)
Бисери 3,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, тая година Дядо Коледа няма да идва у нас. - Защо, милото ми? - Ех, че си и ти, мамо! Та нали татко е в командировка. - Защо футболистите ги болят краката? - Защото не четат "Хамлет". Един студент от ВИАС го среща негов приятел: - Какво ти е станало, че така едва ходиш, толкова си слаб - я гледай и палтото даже си влачиш по земята? - Аааа, това не е палто, това е един колега от МЕИ. При доктора: -Докторе, сутрин като стана изчуквам жена ми. Излизам да разходя кучето и изчуквам съседката отляво. Като ида в парка набързо оправям в храстите кучето. Като се върна оправям съседката отляво, после се пребирам и преди да ида на работа изчуквам пак жена ми тамън три пъти, че много ще ми липсва през целия ден. Като ида в службата за добър ден изчуквам колежката на бюрото, а в почивката удрям едно мъдо и на дъщерята на шефа. В края на работния ден пак изчуквам колежката, а като се прибера цяла нощ не оставям жената от чукане... И все пак докторе си мисля, че зачервяването ми на оная работа се дължи на мастурбацията... Двама мъже разговарят: - Моята жена е ангел! - И моята не е човек...