Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моята готина съседка е абсолютна параноичка. Тя си мисли, че все я зяпам, че направо я шпионирам. Тя се притеснява, че съм маниакално обзет от нея и че всеки път като чуе звук у тях тя е ...унесена? О, грешка, "ужасена", сори, не е лесно да се чете дневник през бинокъл, покачен на дърво.
Бисери 3,393 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато правя секс с набор 94-и си мисля за световното в Сащ 94-та и за страхотния гол на Христо Стоичков. - Келнер! Каква е тази супа? Мирише на бензин! — Бензин? Значи е картофена. Пилешката ни мирише на лак за дърво. Зайо Байо влиза в кръчмата на Баба Меца и удря с всичка сила по бара: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ето, ама колко пъти съм ти казвала да не удряш по бара? На следващия ден пак: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ако пак удариш така, ще ти закова лапите с пирони за бара! На следващия ден Зайо влиза и пита съвсем тихо: - Бабо Мецо, пирони да имате случайно? - Не, Зайо, нямаме. - Бааам!!! Дай тогава една бира! Ако си се скитал три дни и се прибереш сутринта вкъщи, пиян и целия в червило, то най-добрия вариант за теб ще е, ако жената е с любовник. Нане и Вуте трябвало да убият селския бик! Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото. Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз ще си сложа един чул на главата и ще го халосам. Ударил Нане първи път - свалил чула, а бика си стои?! Ударил Нане втори път - свалил чула, а бика си стои?! А на третия път Вуте му вика: Ако ме халосаш още веднъж по главата, да знаеш че ще опущим бико...