Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Понякога ми се иска да съм октопод, за да мога да шамарoсам 8 човека едно временно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Две мутри в една дискотека. На голямата плазма върви клип с Мадона. - Ако ти падне, ще наебеш ли Мадона? - Не си падам по футбол, особено тоя Мадона..
Семейни
03.10.2017
1,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява: Добре изглеждащ болт търси запознанство с изящна гайка. Може и с няколко - дължината позволява!
Качва се в маршрутката баба с малкия си внук. Детенцето вика: - Искам при мама, искам при татко! Бабата го успокоява: - На работа са, пари да изкарват! Детето без да се замисля изстрелва: - Тогава защо никога нямат пари?!
Някои все още вярват, че Борисов ще залее България с асфалт. Но няма спор, че медийно я е залял. ---- От пресцентъра на МС уточняват, че премиерът не е отправял екозаплаха към България, а е имал предвид онзи дупка на бул."България", че отново се е отворила.
- Каква е разликата между балона и човека? - Човекът се надува, когато се издигне.
Влиза едно девойче в изповедалнята и казва: -Дядо попе искам да се изповядам. А дядо поп казва: -Кажи чадо мое. -Много съм грешна дядо попе искам да правя секс със вас. А дядо поп отвръща: -Разбира се, чадо мое греховете ти ще бъдат опростени. Но девойчето добавя: -Но дядо попе, имам още един проблем,малко съм тесничка А дядо поп отвръща: -Небой се чадо мое, дядо поп е роден за мъки!