Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, искам да не ми се виждат бръчките. - Добре, ще направим изпъване на лицето. Това ще струва 2000. - Нямам чак толкова, нещо по-евтино? - Добре, може да махнем основните бръчки за 1000. - Докторе, а някак по-евтино може ли? - Госпожо, по-евтино - само воал!
Лекари 3,896 прегледа
Следващ →

Още вицове

Справедливостта е там, където всички си изкарват парите честно...или накратко - никъде. Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост! Един път седнахме да бягаме. (по повод бягство от учебен час) Една циганка родила братче и сестриче. Братчето се казвало Мозък,а сестричето-Гледай си работата. Разхождали се и на момченцето му се припикало и отишло в храстите.На пътя се задал полицай и попитал момиченцето. - Как се казваш? Момиченцето отговорило: - Гледай си работата. - Кажи си името бе дете! - Гледай си работата! - Абе ти имаш ли мозък? - Да. Ей там е в храстите и пикае. Между бизнесмен и жена му: — Искам да ме обичаш като Ромео, да ме ревнуваш като Отело и да ме оправяш в леглото като Казанова!… Бизнесменът я погледнал, премигнал умно и казал: — Засега мога само да те ухапя като Баскервилдското куче…