Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В чата: - Идва ми да ти изям буквичките! - Спри, че ми настрахнаха клавишите!
Семейни 2,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

И каза Бог: "Да бъде светлина". И беше светлина, и видя той че е добро. ... И каза Бог: "Да бъде човек". И се създаде Адам, и видя Бог че е добро. И каза Бог: "Да бъде жена". Видя я Бог, и каза: "Добре де, ще се гримира малко и няма проблем"... Един пънкар влиза в автобуса и сяда на първата седалка до една монахиня. Поискал си той веднъж - обаче тя естествено му отказала. Писнало й накрая тоя да й виси на главата и още на следващата спирка слязла. Обаче шофьорът подочул разговора и казал на пънка: - Слушай, пич, ако искаш да я ..... тая - знам как да стане! Всяка вечер ходи да се моли на гробищата на някъв гроб около 22:00. Ще се преоблечеш като Иисус Христос, ще си поискаш и нямаш грижи! Послушал го пънкаря, преоблякъл се той, отива в десет на гробищата. - Аз съм Христос, ако не ми пуснеш - право в Ада! - Еми, хубаво, ама аз...такова...още съм девствена, ако може анално.... - Все тая, нямаш проблеми ! Свършил пънка, и решил да се изгаври с бедната жена, свалил си маската и: - Хахахаха! Аз съм пънкаря ! Свалила си монахинята расото и: - Хахахаха! Аз съм шофьорът, дето ти чукна срещата! В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика: - Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат: - Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират… - Ами грешка стана… Гледам отвън надпис “Първа частна банка”… Един човек влиза в очен кабинет: - Докторе, имам страхотен проблем с очите! - Споделете? - услужливо попитал Доктора. Човека започнал трескаво да се съблича. Тогава доктора смутено казал: - Г-не,т ука сме очен кабинет! - Знам, но наистина проблема ми е със очите! Отговорил пациента и продължил да се съблича. Когато останал чисто гол, той се надупил към Доктора и му казал: - Сега ще ви помоля да ми бръкнете в дупето! - Тук е очен кабинет, а не вътрешни болести..... = възмутено казал доктора. - Моля ви се Докторе, проблема ми наистина е с очите - проплакъл пациента. Постъпвайки профисионално, докторът си сложил една ръкавица и си вкарал средния пръст в дупето на човека. - По-навътре, Докторе... - подканил пациента. След което доктора си напъхал цялата китка. - Още по-навътре, Докторе.... - казал отново пациента. Докторът вкарал ръката си до лакътя, след което пациента възкликнал: - Тук ми е проблема, Докторе, при това положение ми се насълзяват очите!!! - Браво,най-вкусната шкембе чорба,която съм ял някога! Комплименти за готвача ви!Ако не е тайна,как я прави? - Никакво миене,само изтърсва и вари на слаб огън 4 часа.