Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако не бяха руснаците сигурно щях да се казвам Мюлер, но всъчщност ако наистина не бяха руснаците щях да се казвам Хасан...
Бисери 3,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излезна на пазара нов вариант на кубчето на Рубик за полицаи - цялото е само един цвят, и вариант за военните - като за полицаите, но не може да се върти... Някакво хлапе се хвали на приятелчетата си: - Ние пък имаме нова кола! - Така ли? Покажи ни я! - Не мога сега. Тате я докара снощи късно, смени й номерата, цяла нощ я боядисва и я остави да съхне в гаража. Мача България-Щвеция. 74 минутата - Швеция ще изпълнява фаул срещу България. Стената се приготвя, Кишишев е с лице към вратата, Иванков му се кара: - Защо заставаш така, бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола! Директорът на Берлинско училище е на проверка в един от класовете. Взима дневника и чете: - Мустафа Ел Екхзери. - Тук! - Ахмед Ел Кабул. - Тук! - Кадир Сел Охлми! - Тук! - Мохамед Ендахрха. - Тук! - Ми Ха Ел Май Ер! - повтаря директорът и все още никой не се обажда. - Ми Ха Ел Май Ер!!!! - Май съм аз, но се казвам Михаел Майер! - Имам две новини за теб. - Започни с добрата. - А кой е казал, че има добра?