Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любител на бирата се обръща възмутен към сервитьора: - И вие си мислите, че ще пия тази пикня ?! Извикайте управителя! - Няма смисъл. И той няма да я пие.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
За мъжете - поспорете с момиче, че тя не може да си докосне пъпа с двата лакътя едновременно и се НАСЛАЖДАВАЙТЕ:-)!
Разни
03.10.2017
2,252 прегледа
Следващ →
Още вицове
(реални случаи от миналото на Свищов) При бръснаря: - Бай Иване, косата ми пада! - Събирай си я бре. - Бай Иване, подстрижи ме, ама ме направи красив, че довечера съм на среща с момиче! - Тебе баща ти не те е направил красив, че аз ли...
Въпрос: Колко завоя има в България? Отговор: Два - ляв и десен.
SMS: Ами не зараства бързо, мило, ма нали искаше разнообразие... Сега какво да го правя скапания бич, като съм загубил касовата бележка?
Евгени Бакърджиев отишъл да тегли пари в банката, но си забравил паспорта. Касиерът му казва: - Ами тук веднъж така Васил Найденов беше дошъл без паспорт, изпя ни песента от "Адаптация" и ние му дадохме парите. Мариус Куркински пък ни изгра една пантомима. Може би и вие ще направите нещо да ви идентифицираме? Бакърджиев се почесал по темето: - Ами не се сещам... Все някакви глупости ми идват в главата... - На едри банкноти ли ще ги искате или на дребни?
У Враца по действителен случай: - Здрастее, Радиото ли е ? - Да, кажете.. - И сеги сички ора ма слушат? - Да, у ефир сте! - И в магазинете, и по пазарете.. насекъде? - Да, насекъде! - Добре. Баце Иване, не купувай млеко и локум, она баба е зела!