Защо в България движението по пътищата е толкова опасно?
В САЩ шофьорска книжка се издава на 15 годишна възраст, а алкохол може да се употребява на 21!
Е! Ми те в САЩ 6 години карат и тогава започват да пият, а в България 6 години се пие и тогава ти дават книжка!
Сутришен блок на телевизията.
- Според вас защо се получи такава бъркотия?
Социологът:
- Ми то е като колективна консумация на боб чорба. БСП обира боба с корбанджийска лъжица, ДПС сърба чорбата, АТАКА смърка подправките, опозицията пърди на площада,а децата им се насраха в университета!