Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дискотека.Студентско парти. Младеж кани момиче: - Може ли? - Може, но първо да потанцуваме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Човек е щастлив, когато притежава това, което сам обича, а не това което другите харесват.
Бисери
03.10.2017
2,949 прегледа
Следващ →
Още вицове
Здравейте! Вие гледате екстремното предаване Не правете това у дома!. Днес ще направим експеримента Инсталиране на Windows.
Двама мъже - сърбин и чех, били първи приятели. Веднъж чехът гостувал на сърбина и тръгнали да се разхождат из Белград. Минавали край операта и сърбинът гордо казал: - Овде йе наша опера. - Мааме в Праци (сиреч, имаме в Прага). Продължили нататък и минали покрай новия стадион. Сърбинът казал: - Ово йе наш нови штадион. - Мааме в Праци. И така, където и да минат, сърбина посочвал това и онова, а чехът все отвръщал - мааме в Праци. На сърбака му прикипяло и го закарал на една морава, а в средата й - два огромни валчести камъка. - Ово са муди наш Марко Кралевичи! - Мааме в Праци - по навик отвърнал чехът. - МААТЕ КУРЕЦ - ОВА СА МУДИ! - размахал среден пръст пред лицето му сърбинът.
- Обвиняеми! Защо сте пребили съседа си? - Ами той отглежда кокошки! И това на дванайстия етаж в блока! - А на вас какво ви пречи това? - Ами три месеца се лекувах при психиатър, защото си мислех, че кудкудякането е плод на моето болно въображение...
Дядо пита внука си: — Какъв искаш да станеш като пораснеш? — Ами дядо искам да стана като тате! — Абе, той е безработен!
- Здравейте! Препишете ми апартамента си. - Вие какво си позволявате!? - Ох, извинете, обърках началото. Вие вярвате ли в Бог?...