Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Върви си Червената шапчица из гората, а насреща й излиза вълкът. - Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората? - Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам секса...
Разни 2,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доста мъже от мъжете, които считат, че женското "не" всъщност е "да", сега излежават присъди. - Задигнали сте дрехите на човека, когато се къпел. Имате ли да кажете нещо за свое оправдание? - Да, на това място къпането беше забранено. - Защо се разведе с жена си? - Нямахме никаква общи интереси, ако не се броят петте деца... При доктора: -Докторе, сутрин като стана изчуквам жена ми. Излизам да разходя кучето и изчуквам съседката отляво. Като ида в парка набързо оправям в храстите кучето. Като се върна оправям съседката отляво, после се пребирам и преди да ида на работа изчуквам пак жена ми тамън три пъти, че много ще ми липсва през целия ден. Като ида в службата за добър ден изчуквам колежката на бюрото, а в почивката удрям едно мъдо и на дъщерята на шефа. В края на работния ден пак изчуквам колежката, а като се прибера цяла нощ не оставям жената от чукане... И все пак докторе си мисля, че зачервяването ми на оная работа се дължи на мастурбацията... Пич, аз гледам "От местопрестъплението" "Ангелите на Чарли" и Касъл... Мога да направя смъртта ти да изглежда като нещастен случай.